באר שבע

כתובת: 
רח' הרצל 91, באר שבע 8422038
טלפון: 
08-6270224
פקס: 
08-6234535
מנהלת אזורית ומנהלת מרכז באר שבע: הגב' רותם שיטרית

טאבים אנכיים

דרכי הגעה

הקווים 13,31,12 הסניף נמצא בסמוך לתחנה המרכזית

עדכונים

חברים יקרים שימו לב!

הערכה ויעוץ גרנטולוגי  - הערכה כוללנית סביב הסתגלות לאתגרי הגיל השלישי,השירות כולל יעוץ והכוונה למיצוי זכיות ברשיות המטפלות בזקן בכלל

ובניצול השואה בפרט. השירות ניתן ע"י ד"ר דורון שגיא , גרונטולוג. לקביעת פגישה נא לפנות למזכירות 08-6270224 (השירות אינו יעוץ משפטי) 

תיעוד סיפור חיים- העברת הסיפור האישי והמשפחתי לדורות הבאים והנצחת הניספים. בתום התיעוד והעריכה ינתן DVD ערוך בו אתם ובני משפחתכם תוכלו לצפות בבית.

שיחות אישיות-חברים המעוניינים בשיחות אישיות על קשיים והתמודדויות שעוברים עליהם, מוזמנים לפנות למזכירות הסניף ולקבל שיחות אישיות מהצוות המיומן של "עמך".

לוח הודעות

הודעות לגבי חוגים:
חוג צרפתית - בהנחיית ד"ר סטפניה ברצלר - לא יתקיים החודש
קבוצת סריגה - בהנחיית אווה קראוס - לא יתקיים ב-1/5/19
ביום חמישי 2/5/19 - יום הזיכרון לשואה ולגבורה לא תתקיים פעילות חוגים במועדון
חופשת פסח - 19/4/19-27/4/19 - הסניף יהיה סגור - נשוב לפעילות ביום א' 28/4/19
ביום חמישי 9/5/19 - יום העצמאות לא תתקיים פעילות

 

יום הזיכרון לשואה ולגבורה:
30/4/19 - בשעה 13:30 - פעילות המוקדשת ליום הזכרון לשואה ולגבורה - בהנחיית שלום הר אבן
1/5/19 - בשעה 16:30 - להשאר מחובר בנהחיית ד"ר דורון שגיא - תתקיים פעילות המוקדשת ליום הזיכרון לשואה
2/5/19 - יתקיים טקס קצר ופעילות ייחודית לרגל יום הזיכרון לשואה ולגבורה.
הפעילויות מעודכנות באתר בחדשות ואירועים - "אירועים"

14/5/19 - מסיבת יום העצמאות בסאן דיסק - בשעה 16:00
יציאה מחניון ויטמן
הרשמה מראש בלבד
ההרשמה תיפתח אצל הרכזים בתאריך 5/5/19 בשעה 9:30

פעילויות קבועות

כל יום ראשון בין השעות 8:45-9:45
תנ"ך
מועדון "עמך" באר שבע
בהנחיית פרומה בריקנר
כל יום ראשון בין השעות 10:00-11:00
חוג לזמר עברי
מועדון "עמך" באר שבע
בהנחיית שלום בר אבן
כל יום ראשון בין השעות 11:15-12:00
צרפתית
מועדון "עמך" באר שבע
בהנחיית ד״ר סטפניה ברצלר
כל יום ראשון בין 11:10-11:55
התעמלות בונה עצם
בהנחיית אדה פייביש
כל יום ראשון בין השעות 12:00-13:00
טאי צ'י
בהנחיית דורון לביא
כל יום שני בין השעות 8:30-9:30
מוסיקה
בהנחיית פנחס אופק
כל יום שני בין השעות 9:40-11:15
ברידג' מתקדמים
כל יום שני בין השעות 9:30-10:15
שיח באנגלית - מתקדמים
בהנחיית ג'נט טוקר
כל יום שני בין השעות 10:15-11:00
שיח באנגלית - מתחילים
בהנחיית ג'נט טוקר
כל יום שני בין השעות 10:15-12:00
אומנות
עם ברוריה בר
כל יום שני בין השעות 11:10-12:10
דרמה תרפיה
בהנחיית זהבית גלבוע נגארי
כל יום שני בין השעות 11:25-12:10
התעמלות בונה עצם
עם אדה פייביש
כל יום שני בין השעות 12:15-13:00
התעמלות בונה עצם
עם אדה פייביש
כל יום שלישי בין השעות 10:45-11:45
יוגה
בהנחיית אירית לביא
כל יום שלישי בין השעות 11:45-12:45
יוגה
בהנחיית אירית לביא
כל יום שלישי בין השעות 12:45-13:45
יוגה עבודה מתקדמת
כל יום שלישי בין השעות 11:45-12:45
חוג אנגלית למתחילים פלוס
בהנחיית כרמל
כל יום רביעי בין השעות 8:50-9:40
יוגה ד1
עם אירית לביא
כל יום רביעי בין השעות 9:45-10:35
יוגה ד2
עם אירית לביא
כל יום רביעי בין השעות 10:40-11:20
יוגה ד3
עם אירית לביא
כל יום רביעי בין השעות 09:30-10:30
רמיקוב
כל יום רביעי בין השעות 9:30-10:30
חוג אנגלית
בהנחיית גיטה
כל יום רביעי בין השעות 10:45-11:45
חוג אנגלית
בהנחיית גיטה
כל יום רביעי בין השעות 10:30-11:30
מוסר, חינוך וחברה
בהנחיית סמי קורס
כל יום רביעי בין השעות 11:35-12:35
שירגש
בהנחיית דורון קרויצקי
כל יום רביעי בין השעות 12:30-13:30
קבוצת סריגה
בהנחיית אווה קראוס
כל יום רביעי בין 16:30-18:00
להישאר מחובר
בהנחיית ד"ר דורון שגיא
כל יום חמישי בין השעות 8:30-9:15
התעמלות בונה עצם
בהנחיית אדה פייביש
כל יום חמישי בין השעות 9:15-10:00
התעמלות בונה עצם
בהנחיית אדה פייביש
כל יום חמישי בין השעות 9:00-10:00
חוג ידייש למתקדמים
בהנחיית אבי גולד
כל יום חמישי בין השעות 10:00-11:00
ריקודי עם למתחילים - צעד ראשון
בהנחיית גרי רום
כל יום חמישי בין השעות 10:50-12:00
ריקודי עם למתקדמים
בהנחיית גרי רום
כל יום חמישי בין השעות 12:15-13:45
ברידג' מתחילים
לפתיחת קבוצת משחק חדשה יש להתארגן ולגייס עצמאית ארבעה שחקנים
כל יום רביעי בין השעות 9:30-10:30
חוג רמי קוב

פעילויות מיוחדות

תאריך שם הפעילות תיאור הפעילות טקסט מותאם אישית טקסט מותאם אישית
שלישי, 23 אפריל, 2019 חול המועד פסח הסניף סגור
שלישי, 30 אפריל, 2019 13:30 פעילות לרגל יום הזיכרון לשואה ולגבורה בהנחיית שלום הר אבן
שלישי, 7 מאי, 2019 16:00 שירי לוחמים בצוותא עם שלום הר אבן
שלישי, 14 מאי, 2019 16:00 מסיבת יום העצמאות בסאן דיסק, יציאה מחניון ויטמן הרשמה מראש בלבד.
שלישי, 21 מאי, 2019 14:00 בינגו בצוותא
שלישי, 28 מאי, 2019 14:00 סרט ושיח ארוחה קלה והקרנת סרט

Branches Map Blocks