באר שבע

כתובת: 
רח' הרצל 91, באר שבע 8422038
טלפון: 
08-6270224
פקס: 
08-6234535
מנהלת אזורית ומנהלת מרכז באר שבע: הגב' רותם שיטרית

טאבים אנכיים

דרכי הגעה

הקווים 13,31,12 הסניף נמצא בסמוך לתחנה המרכזית

עדכונים

חברים יקרים שימו לב!

הערכה ויעוץ גרנטולוגי  - הערכה כוללנית סביב הסתגלות לאתגרי הגיל השלישי,השירות כולל יעוץ והכוונה למיצוי זכיות ברשיות המטפלות בזקן בכלל

ובניצול השואה בפרט. השירות ניתן ע"י ד"ר דורון שגיא , גרונטולוג. לקביעת פגישה נא לפנות למזכירות 08-6270224 (השירות אינו יעוץ משפטי) 

תיעוד סיפור חיים- העברת הסיפור האישי והמשפחתי לדורות הבאים והנצחת הניספים. בתום התיעוד והעריכה ינתן DVD ערוך בו אתם ובני משפחתכם תוכלו לצפות בבית.

שיחות אישיות-חברים המעוניינים בשיחות אישיות על קשיים והתמודדויות שעוברים עליהם, מוזמנים לפנות למזכירות הסניף ולקבל שיחות אישיות מהצוות המיומן של "עמך".

לוח הודעות

הודעות חשובות:
חוג גמרא - בחופשה
פעילות ערב בימי שלישי לא תתקיים במהלך חודש אוקטובר
המועדון יהיה סגור בתאריכים הבאים:
29/9-1/10 - ראש השנה
8-9/10 - כיפור
13-21/10 - סוכות

24/9/19 - בשעה 16:30 - "ושמח בחגיך"
ערב לכבוד השנה שחלפה וזו שבפתח.
האירוע יתקיים בבית יד לבנים, באר שבע
בתכנית:
התכנסות וכיבוד קל
ברכות
הוקר למתנדבי עמך ולפועלם
הופעה של הזמר איציק שרוני

פעילויות קבועות

כל יום ראשון בין השעות 8:45-9:45
תנ"ך
מועדון "עמך" באר שבע
בהנחיית פרומה בריקנר
כל יום ראשון בין השעות 10:00-11:00
חוג לזמר עברי
מועדון "עמך" באר שבע
בהנחיית שלום בר אבן
כל יום ראשון בין השעות 11:00-12:00
נשים במקרא וביהדות
בהנחיית ד״ר אלי לדרמן
כל יום ראשון בין 11:00-12:00
התעמלות בונה עצם
בהנחיית אדה פייביש
כל יום ראשון בין השעות 12:00-13:00
טאי צ'י
בהנחיית דורון לביא
כל יום ראשון בין השעות 12:10-13:00
צרפתית
בהנחיית ג'נט טוקר
כל יום שני בין השעות 8:30-9:30
מוסיקה
בהנחיית פנחס אופק
כל יום שני בין השעות 9:30-10:15
שיח באנגלית - מתקדמים
בהנחיית ג'נט טוקר
כל יום שני בין השעות 9:40-11:15
ברידג'
בהנחיית מאיר אורן
כל יום שני בין השעות 10:15-12:00
אומנות
עם ברוריה בר
כל יום שני בין השעות 11:25-12:10
התעמלות בונה עצם קבוצה 1
עם אדה פייביש
כל יום שני בין השעות 12:15-13:00
התעמלות בונה עצם קבוצה 2
עם אדה פייביש
כל יום שלישי בין השעות 9:30-10:30
שיח אקטואליה
בבית הקפה
בהנחיית זכריה גולדנברג
כל יום שלישי בין השעות 10:45-11:45
יוגה קבוצה 1
בהנחיית אירית לביא
כל יום שלישי בין השעות 11:45-12:45
יוגה קבוצה 2
בהנחיית אירית לביא
כל יום שלישי בין השעות 11:45-12:45
חוג אנגלית
בהנחיית כרמלה הוד
כל יום שלישי בין השעות 12:45-13:45
יוגה קבוצה 3
עם אירית לביא
כל יום רביעי בין השעות 8:50-9:40
יוגה ד1
עם אירית לביא
כל יום רביעי בין השעות 9:30-10:30
חוג אנגלית קבוצה 1
בהנחיית גיתה זקס
כל יום רביעי בין השעות 9:45-10:35
יוגה ד2
עם אירית לביא
כל יום רביעי בין השעות 10:40-11:20
יוגה ד3
עם אירית לביא
כל יום רביעי בין השעות 09:30-10:30
רמיקוב
כל יום רביעי בין השעות 10:45-11:45
חוג אנגלית קבוצה 2
בהנחיית גיתה זקס
כל יום רביעי בין השעות 10:30-11:30
שירגש
בהנחיית דורון קרויצקי
כל יום רביעי בשעה 11:30
מוסר, חינוך וחברה
בהנחיית סמי קורס
כל יום רביעי בין השעות 12:00-13:30
קבוצת סריגה
בהנחיית אווה קראוס
כל יום רביעי בין 16:30-18:00
להישאר מחובר
בהנחיית ד"ר דורון שגיא
כל יום חמישי בין השעות 8:30-9:15
התעמלות בונה עצם קבוצה 1
בהנחיית אדה פייביש
כל יום חמישי בין השעות 9:15-10:00
התעמלות בונה עצם קבוצה 2
בהנחיית אדה פייביש
כל יום חמישי בין השעות 10:00-11:00
ריקודי עם למתחילים - צעד ראשון
בהנחיית גרי רום
כל יום חמישי בין השעות 11:00-12:00
ריקודי עם למתקדמים
בהנחיית גרי רום
כל יום חמישי בין השעות 12:15-13:45
ברידג'
בהנחיית מאיר אורן

פעילויות מיוחדות

Branches Map Blocks