ירושלים

כתובת: 
רח' הלל 23 קומה 8. ת.ד. 2930 ירושלים 9458123
טלפון: 
02-6250745
פקס: 
02-6250669
מנהלת אזורית ומנהלת מרכז ירושלים: הגב' יוהנה גוטספלד

טאבים אנכיים

דרכי הגעה

עדיפות לאוטובוסים המגיעים למרכז העיר ועוצרים ברחוב קינג ג'ורג (מול המשביר הישן).

אוטובוסים: 7, 8, 78, 34 ו34א, 77 ו77א, 71, 73, 74, 75, 32, 17, 9, 22, 13,18, 19

רכבת הקלה: לרדת ב"יפו מרכז" ומשם ברגל כ-5 דקות.

לוח הודעות

חוג הציור יוצא להפסקה עד להודעה חדשה, עקב מיעוט משתתפים.

בין התאריכים 10/4/17-17/4/17 - המועדון יהיה סגור לרגל חופשת הפסח. נחזור לפעילות סדירה בתאריך 18/4/17

 

23/4/17 - ערב יום הזיכרון לשואה ולגבורה:
לא יתקיימו חוגי הבוקר

16:30 - טקס יום הזיכרון לשואה במועדון עמך. לאחר הטקס יתקיים רב שיח בנושא: "ניגון אמי בתוכי"
18:30 - בסינמטק ירושלים - הקרנת טרום בכורה לסרט "העדות" (עמיחי גרינברג 2017). היסטוריון מחפש עדות לקבר אחים באוסטריה ומגלה סודות על עברה של אמו. הכניסה בחינם.
20:30 - באולם ז'ראר בכר - "שרים וזוכרים" - ערב שירה בציבור עם אמנים.

24/4/17 - יום הזיכרון לשואה ולגבורה:
16:30 - אסתר רוטר תציג את הסרט " חיבוק מאוחר" - המסע של ילדת שואה לחיפוש אחר מציליה. לאחר הקרנת הסרט נקיים דיון בנושא: "ילדי שואה והקשר עם מציליהם".
18:30 - מפגש בין בני הדור הראשון לשואה ונכדיהם: "שיח מקרב לבבות".

נא לאשר השתתפות במזכירות עמך.

י

פעילויות קבועות

כל יום ראשון בין השעות 9:30-10:30
קבוצת קריאה ודיון
בהנחיית שולה אנגלהרד
כל יום ראשון בין השעות 10:45-12:15
שיפור התפקוד המוחי
בהנחיית שולה אנגלהרד
כל יום ראשון בין השעות 11:15-12:45
חוג ברידג' למתקדמים
בהנחיית ג'ודי
כל יום ראשון בין השעות 12:30-13:30
פלדנקרייז
בהנחיית נאווה שמש
כל יום ראשון בין השעות 17:00-17:45
הפורום לניצולים שהיו ילדים בשואה
קבוצת שיחה בהנחיית אסתר
כל יום שני בין השעות 9:00-10:30
קבוצת דרמה וסיפור
עם לינדה כהן
כל יום שני בין השעות 10:30-11:00
שיחת רעים
כל יום שלישי בין השעות 9:30-10:30
חוג אנגלית למתחילים
בהנחיית פרידה הירשהורן
כל יום שלישי בין השעות 9:30-10:30
חוג ברידג' למתחילים
בהנחיית יחיאל שמעוני
כל יום שלישי בין השעות 10:30-11:30
חוג אנגלית למתקדמים
בהנחיית פרידה הירשהורן
כל יום שלישי בין השעות 10:30-12:30
חוג ברידג' קבוצת בינוניים
בהנחיית יחיאל שמעוני
כל יום שלישי בין השעות 10:30-12:00
יידיש
בהנחיית רותי רוסינג
כל יום שלישי בין השעות 12:30-13:15
חוג צ'י- קונג
בהדרכת רמי פולצ'ק
כל יום רביעי בין השעות 9:00-10:30
חוג פרשת השבוע
בהנחיית לינדה כהן
כל יום רביעי בין השעות 10:30-11:00
שיח רעים
שיח רעים
כל יום חמישי בין השעות 8:45-9:45
יוגה
בהדרכת נעמי גיל

פעילויות מיוחדות

Branches Map Blocks