חגיגות חנוכה במועדון רחובות עם המפכ"ל וצוות בכיר של משטרת ישראל

מפכ"ל המשטרה, רב ניצב רוני אלשייך וצוות בכיר ממשטרת ישראל, חגגו עם חברי מועדון עמך רחובות את חג החנוכה תוך ציון מלאת שלושים שנה לפעילות עמך

כמאה חברי מועדון עמך רחובות התכבדו לארח את מפכ"ל המשטרה, רב ניצב רוני אלשייך וצוות בכיר ממשטרת ישראל, בחגיגה שנערכה לכבוד חנוכה ולציון מלאת שלושים שנה לפעילות עמותת עמך – המרכז הישראלי לתמיכה נפשית וחברתית בניצולי השואה ובדור השני. בין המברכים באירוע היו מפכ"ל המשטרה רב ניצב רוני אלשייך, חברת הוועד המנהל הגברת דורית בליטנטל, חברת המועדון שרה ויינשטיין ומנהלת סניף עמך רחובות והשפלה הגברת תמי פלדמן כהנוב.

המפכ"ל אמר לניצולים – " אתם הגבורה בהתגלמותה. אני גאה בגבורתכם. הנר הזה שאנו מדליקים היום הוא הסמל לאור שאדם צריך להאיר בסביבתו ולהילחם בחושך. החיבור הזה אתכם מחמם את הלב מפני שתפקידה של המשטרה זה להעצים את הבן אדם לחברו. אני שמח וגאה להיות פה, אני שמח לראות שאנחנו מצליחים להתחבר לקהילה ומעל הכל אני גאה בגבורתכם."

חברת הוועד המנהל, הגברת דורית בליטנטל אמרה – " אני נרגשת מאד לעמוד בפניכם. חשוב לגדל את הדור השני, השלישי והרביעי על סיפוריהם של השורדים – על הגבורה, האור, הניסים ורוח האדם"

שרה ויינשטיין, ניצולת שואה וחברה פעילה במועדון עמך רחובות אמרה - " עמך זה הרבה יותר ממועדון. כאן אנחנו מרגישים אהובים, מוגנים ומחובקים. דברים שהיו כה חסרים לנו בשואה. נסעתי לפולין כאשת עדות עם המשטרה. הקשר אתכם עמוק, משמעותי ומתמשך".  בסיום דבריה, שרה ענדה למפכ"ל את סיכת עמך והודתה לו על המפגש.

מקהלת המשטרה הנעימה את האירוע בשירים שמחים ויחד עם הניצולים שרו את שירי החג. 

new