פתח תקוה

כתובת: 
רח' ההסתדרות 19, פתח-תקוה 4954036
טלפון: 
03-9300577
פקס: 
03-9390618
מנהלת המרכז פ"ת: ד"ר מרים דרוקס

טאבים אנכיים

דרכי הגעה

הסניף נמצא במרחק הליכה מהתחנה המרכזית של פ"ת

עדכונים

בני דורות ההמשך לשואה נפגשים

בעקבות הצלחת הסדנא- "ניגונים" שהסתיימה לאחרונה, אנו פותחים אפשרות להצטרף לקבוצת תרפיה במוזיקה לבני הדור השני לשואה.

קבוצה טיפולית וחוויתית יחודית מסוגה, אשר מזמינה את המשתתפים ללמוד על עצמם ועל האופן בו זיכרון השואה נוכח בעולמם הפנימי.

מתוך כך, הקבוצה מזמינה להתחבר, להשתחרר, להתבונן ולהביא לידי ביטוי את העולם האישי.

הקבוצה מיועדת למספר קטן של משתתפים באוירה קרובה ומאפשרת.

  • להרגיש שייכות – הזמנה לשוחח על החוויה המשותפת כבנות וכבנים להורים ניצולי שואה.
  • "רב-שיח מוזיקלי" – מפגש המשלב בין חומרי-שיח, הקשבה, האזנה, שימוש  בכלי נגינה, קול ושירה משותפת.
  • אין צורך בכל ידע, כישרון או ניסיון מוזיקלי קודם.
  • המנחה: דורון לביא –תרפיסט במוזיקה – M.A, מטפל בצוות "עמך".

מלחין, מטפל קבוצתי ופרטני.

הקבוצה תתקיים בימי רביעי החל מחודש ספטמבר 2016, ב"עמך" שלוחת פתח תקווה

(רח' ההסתדרות 19), בין השעות 17:00-18:30.

מספר המקומות מוגבל.

לבירורים ולהרשמה : 03-9300577

לוח הודעות

הודעות לגבי חוגרים ופעילות הסניף:
בתאריך 4/4 לא יתקיים חוג התעמלות עם דרורה
בתאריך 9/4 המועדון יהיה סגור לרגל הבחירות
חופשת חול המועד פסח - 19/4/19-27/4/19 - המועדון יהיה סגור

2/4 - יום המעשים הטובים - פעילות עם בית רבקה

4/4 - בשעה 9:30 - מסיבת חודש ושירה בציבור עם חברת אורקל

15/4 - בשעה 9:45 - אירוע פסח בלובי היכל התרבות
עם קובי הדר, טבע ומעגל נשים
התשלום: לחבר מועדון 30 ש"ח, מטפל/ת 10 ש"ח, אורח 50 ש"ח

16/4 - בשעה 16:00 - חגיגות לקראת פסח עם מימון ישיר וביטוח ישיר
האירוע יתקיים במשרדים שלהם - תהיה הסעה הלוך וחזור לאירוע
לנרשמים מראש ובעלות 10 ש"ח

פעילויות לקראת יום הזיכרון לשואה ולגבורה:
7/4 - בשעה 12:00 - סדנה עם הצוות לקראת יום הזיכרון לשואה ולגבורה
10/4 - בשעה 11:30 - חזרות לטקס יום השואה עם ניר ליכטיג
11/4 - בשעה 10:30 - סדנה עם הצוות לקראת יום הזיכרון לשואה ולגבורה
28/4 - בשעה 11:00 - 
סדנה עם הצוות לקראת יום הזיכרון לשואה ולגבורה

פעילויות קבועות

כל יום ראשון בין השעות 8:15-9:00
יוגה מזרונים
עם זהבה
כל יום ראשון בין השעות 9:00-10:30
יוגה כסאות - עם זהבה
קבוצה א: משעה 9:00-9:45 קבוצה ב: משעה 9:45-10:30
כל יום ראשון בשעה 12:00
חוג פיסול
עם בטי שינפלד
כל יום שני בין השעות 8:15-9:00
התעמלות
עם דרורה
כל יום שני בין השעות 9:15-10:00
התעמלות
עם דרורה
כל יום שני בשעה 10:30
מילה כתובה
עם אורית/עפרה
כל יום שני בין השעות 11:30-12:15
צ'י קונג
עם דינה
כל יום שני החל משעה 12:15
חוג ברידג'
כל יום שלישי בין השעות 8:15-9:00
התעמלות
עם דרורה
כל יום שלישי בין השעות 9:15-10:00
התעמלות
עם דרורה
כל יום שלישי בין השעות 10:30-11:45
מפגש מועדון
מפגש מועדון
כל יום רביעי בין השעות 8:30-9:45
מדיטציה
עם הללי
כל יום רביעי בין השעות 12:30-13:15
התעמלות
עם אלה
כל יום רביעי מהשעה 11:30
יוצרים תיאטרון קטן
קבוצה קטנה עם יעל לנרשמים מראש
כל יום חמישי בין השעות 8:15-9:00
התעמלות
עם דרורה
כל יום חמישי בשעה 9:15
שירים וסיפורים בגובה העיניים עם סמדר/מילים ולחן עם עפרה
שבוע/שבוע
כל יום חמישי בשעה 11:30
האהבות שלי
חדר המחשבים במועדון
קבוצה קטנה סגורה בהנחיית סמדר ועפרה

פעילויות מיוחדות

תאריך שם הפעילות תיאור הפעילות טקסט מותאם אישית טקסט מותאם אישית
ראשון, 28 אפריל, 2019 11:00 סדנה עם הצוות לקראת יום הזיכרון לשואה ולגבורה
ראשון, 28 אפריל, 2019 12:00 פילוסופיה עם אשר יושפה
שני, 29 אפריל, 2019 10:30 מפגש בית מדרש עם זמירה ברנע
שלישי, 30 אפריל, 2019 11:45 תיאטרון עם דניאל ברטוב

Branches Map Blocks