תל אביב

כתובת: 
רח' מזא"ה 58, תל אביב 6578908
טלפון: 
03-5665701 03-5665704
פקס: 
03-5660817
מנהלת אזורית ומנהלת מרכז תל-אביב: הגב' רויטל נגר

טאבים אנכיים

דרכי הגעה

ניתן להגיע לסניף באוטובוס מספר:

מכיוון רוטשילד 142,5,70.

מכיוון מנחם בגין 1,40,240,42,168,68

לוח הודעות

הודעות חשובות והודעות לגבי חוגים:
כל יום שלישי מפגש ועזרה בניידים עם חיילים
כל יום חמישי עזרה בניידים עם אביהו
2/1/20 - אין פעילות במועדון
23/1/20 - אין פעילות במועדון
החל מתאריך 12/1/20 - בכל יום ראשון בין השעות 13:00-13:45 - מפגש לשיח גברי עם אסף
אנגלית עם יואל לא יתקיים בתאריך 26/1/20
29/1/20 - לא תתקיים פעילות קבוצתית

2/1/20 - בשעה 9:30 יום סרט
נפגשים בקולנוע "לב" בדיזינגוף סנטר, ליד אולם 6
בתכנית: קפה, מאפה, צפייה בסרט "החיים הנסתרים של שייקה אופיר"
לא תתקיים פעילות במועדון (כולל חוגים ביום זה)

 

פעילויות קבועות

כל יום ראשון בין השעות 8:30-9:30
ספרדית
עם ליאן
כל יום ראשון בין השעות 8:30-9:30
התעמלות
עם אילן
כל יום ראשון בין השעות 09:45-10:30
אנגלית מתקדמים
בחדר טלוויזיה
עם יואל
כל יום ראשון בין השעות 09:50-10:30
קבוצה פתוחה
בחדר מחשבים
בהנחיית אסתר ואסף
כל יום ראשון בין השעות 12:10-13:00
יוגה על כסאות
בחדר טלוויזיה
עם אלכס
כל יום ראשון בין השעות 12:00-12:50
חוג ספרות
חדר ישיבות
עם ענת, רינה וזיזי
כל יום ראשון בין השעות 13:00-15:00
חוג ציור
עם חנה מירב
כל יום ראשון בין השעות 13:00-13:45
מפגש לשיח גברי
עם אסף
כל יום ראשון בין השעות 13:00-15:00
דלת פתוחה
עם צוות המועדון
כל יום שני בין השעות 8:00-10:45
חוג פיסול
בחדר מחשבים
עם חנה מירב
כל יום שני בין השעות 9:00-9:45
פלדנקרייז
בחדר הטלוויזיה
עם מיכל
כל יום שני בין השעות 10:00-10:50
פעילות קבוצתית
בחדר ישיבות קומה ראשונה
כל יום שני בין השעות 10:00-10:50
אנגלית מדוברת
עם יהודית
כל יום שני בין השעות 11:10-11:55
שיחת מועדון
כל יום שני בין השעות 13:00-14:00
ברידג'
עם חנה כץ
כל יום שלישי בין השעות 8:45-9:25
אנגלית
עם דידי
כל יום שלישי בין השעות 9:30-10:10
צרפתית
עם דידי
כל יום שלישי בין השעות 9:15-10:00
יצירה
עם דניאל
כל יום שלישי בין השעות 10:15-11:00
חוג התעמלות
עם קורל ושיר
כל יום שלישי בין השעות 11:15-12:45
חוג ברידג'
עם יוסי ברנדל
כל יום שלישי בין השעות 12:00-13:00
חוג קריאה בטקסטים פילוסופיים
חדר טלויזיה
עם דנה חפץ פריבך
כל יום רביעי בין השעות 8:30-9:15
התעמלות
בחדר מחשבים
עם מריה
כל יום רביעי בין השעות 9:30-10:30
פעילות קבוצתית
עם חניתה
כל יום רביעי בין השעות 10:15-11:45
חוג יצירה
עם מורן
כל יום רביעי בין השעות 10:30-11:30
חוג דרמה
עם הבימאית מיכל נדב
כל יום רביעי בין השעות 12:00-12:45
קבוצה עם רינת
הרשמה מראש
כל יום רביעי בין השעות 13:00-15:00
חוג ציור
עם אילת
כל יום חמישי בין השעות 8:30-9:30
חוג אקטואליה
עם יעקב סופר
כל יום חמישי בין השעות 9:30-11:00
עזרה בניידים עם אביהו
כל יום חמישי בין השעות 9:30-10:30
עזרה בניידים עם בנק הפועלים
כל יום חמישי בין השעות 10:15-11:05
חוג ריקודי עם וסלוניים
בחדר טלוויזיה
בהדרכת דינה נבון
כל יום חמישי בין השעות 11:15-11:45
אסיפת מועדון
בחדר הטלוויזיה
כל יום חמישי בין השעות 11:45-13:00
מקהלה
עם יוסי וואלד
כל יום חמישי בין השעות 11:45-12:30
לקראת שבת
קבוצה עם אסתר

פעילויות מיוחדות

תאריך שם הפעילות תיאור הפעילות טקסט מותאם אישית טקסט מותאם אישית
ראשון, 19 ינואר, 2020 11:00 הרצאה "לקחת את הצחוק ברצינות" - פרופ' אריה סובר
שני, 20 ינואר, 2020 12:10 קבוצה פתוחה - תנועה ושיח עם רינת
רביעי, 22 ינואר, 2020 11:45 הרצאה מוזיקלית מוזיקה קלאסית להנאתך עם ד"ר זאב הרץ פולמן
חמישי, 23 ינואר, 2020 9:45 פרשת השבוע עם שמואל זילברברג
חמישי, 23 ינואר, 2020 אין פעילות במועדון
ראשון, 26 ינואר, 2020 11:00 הרצאה בנושאי יהדות ותנ"ך עם בנימין בן ישי
ראשון, 26 ינואר, 2020 10:00 הרצאה האם טראמפ יודח? עם דייויד שולמן
רביעי, 29 ינואר, 2020 11:45 הרצאה פרטיות ברשת עם דורון

Branches Map Blocks