תל אביב

כתובת: 
רח' מזא"ה 58, תל אביב 6578908
טלפון: 
03-5665701 03-5665704
פקס: 
03-5660817
מנהלת אזורית ומנהלת מרכז תל-אביב: הגב' רויטל נגר

טאבים אנכיים

דרכי הגעה

ניתן להגיע לסניף באוטובוס מספר:

מכיוון רוטשילד 142,5,70.

מכיוון מנחם בגין 1,40,240,42,168,68

לוח הודעות

הודעות לגבי חוגים:
חוג דרמה עם מיכל - בתאריך 5/6/19 - יתקיים שיעור כפול משעה 10:00 עד 12:00
יוגה עם אלכס - לא יתקיים בתאריך 2/6/19
חוג ספרות עם רינה, ענת וזיזי - לא יתקיים בתאריך 2/6/19

אירועים לשבועות:
יום ראשון - 2/6 - בשעה 11:00
ארוע לשבועות עם חברים ממשרד ראש הממשלה
כולל כיבוד קל

יום שלישי - 4/6 - בשעה 12:30
פעילות עם סטודנטיות לחינוך מיוחד מסמינר הקיבוצים
כולל כיבוד קל

יום חמישי - 6/6 - בשעה 10:15
חוגגים שבועות עם ילדי גן הפיקוס שליד המועדון 
כולל כיבוד קל שיכינו חברי המועדון וילדי הגן

יום ראשון - 9/6/19 - חג השבועות המועדון סגור - חג שמח

טיול - 23/6
עם המדריכה ורדה - פרטים בהמשך

פעילויות קבועות

כל יום ראשון בין השעות 8:30-9:30
ספרדית
עם ליאן
כל יום ראשון בין השעות 8:30-9:30
התעמלות
עם טל
כל יום ראשון בין השעות 09:45-10:30
אנגלית מתקדמים
בחדר טלוויזיה
עם יואל
כל יום ראשון בין השעות 09:50-10:30
קבוצה פתוחה
בחדר מחשבים
בהנחיית אסתר ותמה
כל יום ראשון בין השעות 12:10-13:00
יוגה על כסאות
בחדר טלוויזיה
עם אלכס
כל יום ראשון בין השעות 12:00-12:50
חוג ספרות
חדר ישיבות
עם ענת, רינה וזיזי
כל יום ראשון בין השעות 13:00-15:00
חוג ציור
עם חנה מירב
כל יום ראשון בין השעות 13:00-15:00
דלת פתוחה
עם צוות המועדון
כל יום שני בין השעות 8:00-10:45
חוג פיסול
בחדר מחשבים
עם חנה מירב
כל יום שני בין השעות 9:00-9:45
פלדנקרייז
בחדר הטלוויזיה
עם מיכל
כל יום שני בין השעות 10:00-10:50
פעילות קבוצתית
בחדר ישיבות קומה ראשונה
כל יום שני בין השעות 10:00-10:50
אנגלית מדוברת
עם יהודית
כל יום שני בין השעות 11:10-11:55
שיחת מועדון
כל יום שני בין השעות 12:00-13:00
ברידג'
עם חנה כץ
כל יום שני בין השעות 12:00-13:00
אימפרוביזציה בתנועה
חדר טלויזיה
עם רינת הרשמה מראש
כל יום שלישי בין השעות 8:45-9:45
אנגלית
בחדר טלוויזיה
עם דידי
כל יום שלישי בין השעות 9:00-9:45
קבוצה פתוחה
עם רינת
כל יום שלישי בין השעות 09:45-10:45
חוג יצירה
עם דניאל
כל יום שלישי בין השעות 10:00-10:45
צרפתית
עם דידי
כל יום שלישי בין השעות 10:50-11:30
התעמלות
עם מריה
כל יום שלישי בין השעות 11:30-13:00
חוג ברידג' מתקדמים
עם יוסי ברנדל
כל יום שלישי בין השעות 12:00-13:00
חוג קריאה בטקסטים פילוסופיים
חדר טלויזיה
עם דנה חפץ פריבך
כל יום שלישי בין השעות 13:15-15:00
חוג ציור
עם אילת
כל יום רביעי בין השעות 8:30-9:15
התעמלות
בחדר מחשבים
עם מריה
כל יום רביעי בין השעות 9:30-10:30
פעילות קבוצתית
עם חניתה
כל יום רביעי בין השעות 10:15-11:45
חוג יצירה
עם תהילה
כל יום רביעי בין השעות 10:45-11:45
חוג דרמה
עם הבימאית מיכל נדב
כל יום רביעי בין השעות 13:15-14:00
מפגש קבוצתי עם חניתה ודודי
מפגש על המסרים שחברי המועדון רוצים להעביר לדורות הבאים הרשמה מראש
כל יום חמישי בין השעות 8:30-9:30
חוג אקטואליה
עם יעקב סופר
כל יום חמישי בין השעות 9:30-10:15
חוג התעמלות
עם קורל ושיר
כל יום חמישי בין השעות 10:15-11:05
חוג ריקודי עם וסלוניים
בחדר טלוויזיה
בהדרכת דינה נבון
כל יום חמישי בין השעות 11:15-11:45
אסיפת מועדון
בחדר הטלוויזיה
כל יום חמישי בין השעות 11:45-13:00
מקהלה
עם יוסי וואלד
כל יום חמישי בין השעות 11:45-12:30
לקראת שבת
קבוצה עם אסתר

פעילויות מיוחדות

תאריך שם הפעילות תיאור הפעילות טקסט מותאם אישית טקסט מותאם אישית
ראשון, 23 יוני, 2019 10:45 הרצאה מוזיקלית האזנה למוזיקה קלאסית קלה עם ד"ר זאב פולמן הרץ
ראשון, 23 יוני, 2019 טיול פרטים בהמשך
רביעי, 26 יוני, 2019 12:00 סרט ופופ קורן
ראשון, 30 יוני, 2019 10:45 הרצאה פרטים בהמשך

Branches Map Blocks