פעילות העמותה


 

טיפולים

רוב עובדי עמך מתמחים בטיפול נפשי: הם מומחים בפסיכיאטריה, בפסיכולוגיה קלינית או בעבודה סוציאלית טיפולית. אנשי המקצוע מסייעים לניצולים לפרוק  את המטען הקשה שבליבם, לעבד אותו ולשמור על שמחת חיים ועל תפקוד מלא. הטיפול ניתן באופן פרטני, בקבוצה או במסגרת משפחתית, לפי הצורך המקצועי.

מועדונים

ברוב המרכזים מפעילה עמך מועדונים חברתיים-שיקומיים המנוהלים על-ידי עובדים סוציאליים. הניצולים פוגשים אלה את אלה על בסיס יומיומי ועוסקים בפעילות תרבותית לפי בחירתם: הרצאות, מקהלה, תיאטרון, כתיבת זיכרונות, חוג תנ"ך ועוד.
 

ביקורי מתנדבים

מאות המתנדבים של עמך פועלים בכל רחבי הארץ. המתנדבים שלנו זוכים להדרכה מקצועית ולליווי מתמיד. הם מבקרים בבתיהם של ניצולים, משוחחים איתם ומסייעים להם בענייני היומיום.

שירותים לדור השני

במדינת ישראל לא קיים חוק המעניק מעמד מיוחד לבנות ובנים של ניצולי השואה. עמך עורכת בעבורם פעילות במישור הנפשי והחברתי מתוך הכרה בצורך העז שבליבם בעזרת תקציב פנימי, דמי חבר של המשתתפים וסיוע מממשלת גרמניה.x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.