קצת על עמותת עמך

עמותת עמך - המרכז הישראלי לתמיכה נפשית וחברתית בניצולי שואה ובדור השני - הוקמה בשנת 1987 על ידי ניצולי שואה ואנשי מקצוע בתחום בריאות הנפש על מנת להעניק טיפול נפשי, תמיכתי וחברתי לניצולי שואה ובני משפחותיהם.

מענה ייחודי ניתן כיום לצרכים הנפשיים והחברתיים של כ-8,000 ניצולי שואה ובני משפחותיהם. רשת של מועדונים חברתיים-שיקומיים פועלת ב-14 מרכזי עמך ברחבי הארץ. הצוות המקצועי עורך מעל 50,000 טיפולי בית בבתיהם של ניצולים מרותקים ומדריך כתשע מאות מתנדבים המושיטים יד ומעניקים אוזן קשבת וחיבוק חם לניצולים.כיום, הצוות המקצועי והמיומן של עמך מונה למעלה מ-600 אנשי מקצוע - פסיכולוגים, עובדים סוציאליים, פסיכיאטרים ומטפלים בהבעה וביצירה. לאור הניסיון הקליני העשיר של צוות עמך והרצון לאפשר לכלל הציבור בישראל ליהנות מן הידע המגוון שהצטבר, עמותת עמך מציעה ייעוץ וטיפול לאנשים ממגוון אוכלוסיות ובכל הגילים, אשר מתמודדים עם מצוקות וקשיים נפשיים, טראומות, משברים ומעברי-חיים.

עמותת עמך פועלת באמצעות רשת של 14 מרכזים הפזורים בכל רחבי הארץ, מנהריה בצפון ועד לבאר שבע ושדרות בדרום. 

הצוות מעניק טיפול מקיף במסגרת פרטנית, זוגית ו/או קבוצתית, במטרה לסייע בהתמודדות עם מגוון מצבים כגון בדידות, דיכאון, חרדה, שכול, אבדן, אתגרי המחצית השנייה של החיים וקשיים בנושאים של קשר, זוגיות ויחסים בין-דוריים במשפחה.
הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ
וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד

- תהילים כ”טלקבלת טיפול, הצטרפות למועדון
או ביקורי מתנדבים


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.