באר שבע

כתובת: 
רח' הרצל 91, באר שבע 8422038
טלפון: 
08-6270224
פקס: 
08-6234535
מנהלת אזורית ומנהלת מרכז באר שבע: הגב' רותם שיטרית

טאבים אנכיים

דרכי הגעה

הקווים 13,31,12 הסניף נמצא בסמוך לתחנה המרכזית

עדכונים

חברים יקרים שימו לב!

הערכה ויעוץ גרנטולוגי  - הערכה כוללנית סביב הסתגלות לאתגרי הגיל השלישי,השירות כולל יעוץ והכוונה למיצוי זכיות ברשיות המטפלות בזקן בכלל

ובניצול השואה בפרט. השירות ניתן ע"י ד"ר דורון שגיא , גרונטולוג. לקביעת פגישה נא לפנות למזכירות 08-6270224 (השירות אינו יעוץ משפטי) 

תיעוד סיפור חיים- העברת הסיפור האישי והמשפחתי לדורות הבאים והנצחת הניספים. בתום התיעוד והעריכה ינתן DVD ערוך בו אתם ובני משפחתכם תוכלו לצפות בבית.

שיחות אישיות-חברים המעוניינים בשיחות אישיות על קשיים והתמודדויות שעוברים עליהם, מוזמנים לפנות למזכירות הסניף ולקבל שיחות אישיות מהצוות המיומן של "עמך".

לוח הודעות

1/7/21 - קבלת שבת חגיגית - 18:00
פארק הסופרים

יום שני 12/7/21 - טיול לירוחם
10 ש"ח

יום שני 19/7/21 - בשעה 18:00- תיאטרון יידישפיל
מרכז הצעירים 20 ש"ח
רכישת כרטיסים אצל רכזי המועדון

פעילויות קבועות

כל יום ראשון בשעה 9:00
ביודנסה
מועדון "עמך" באר שבע
כל יום ראשון בשעה 9:00
לנה
רימון
למועדון עולים
כל יום ראשון בשעה 10:30
התעמלות בונה עצם
מועדון
כל יום ראשון בשעה 11:00
מרינה
רימון
למועדון עולים
כל יום ראשון בשעה 11:30
התעמלות בונה עצם
מועדון
כל יום ראשון בשעה 12:30
קבוצת זיכרון
רימון
בהנחיית דקלה
כל יום ראשון בשעה 13:00
ציור - רוסית
מועדון
בהנחיית ליליה
כל יום ראשון בשעה 15:30
מרינה
מועדון
בהנחיית מרינה
ביום ראשון - פעם בחודש - בשעה 17:00
הונגרית
מועדון
לגבי התאריך להתעדכן בסניף
כל יום שני בשעה 14:00
מרינה
מועדון
חוג מועדון
כל יום שלישי בשעה 8:15
עברית
מועדון
עם ששי
כל יום שלישי בשעה 9:00
חנה לפידות
רימון
עם חנה לפידות
כל יום שלישי בשעה 9:30
תנועה
מועדון
בהנחיית טלי
כל יום שלישי בשעה 11:00
קונטקט
מועדון
עם דבורה
כל יום שלישי בשעה 11:00
אנגלית
רימון
בהנחיית כרמלה
כל יום שלישי בשעה 12:15
תיאטרון
מועדון
בהנחיית סבינה
כל יום רביעי בשעה 8:15
פילאטיס
מועדון
כל יום רביעי בשעה 8:15
יוליה
רימון
עם יוליה
כל יום רביעי בשעה 9:10
יוגה
מועדון
עם אירית לביא
כל יום רביעי בשעה 10:30
יוגה
מועדון
עם אירית
כל יום רביעי בשעה 10:30
סריגה
רימון
עם אווה
כל יום רביעי בשעה 11:30
אנגלית
רימון
עם גיטה
כל יום רביעי בשעה 11:30
שירה בציבור
מועדון
כל יום רביעי בשעה 12:30
מיינדפולנס
רימון
כל יום רביעי בשעה 13:30
ציור
מועדון
עם אורית אוריון
כל יום רביעי בשעה 13:30
נטליה
רימון
עם נטליה
כל יום חמישי בשעה 8:15
עברית
מועדון
בהנחיית ששי
כל יום חמישי בשעה 9:30
תנ"ך
מועדון
בהנחיית פרומה
כל יום חמישי בשעה 9:30
צרפתית
רימון
בהנחיית סטפניה
כל יום חמישי בשעה 10:30
טכנולוגיה
מועדון וחדר רימון
עם מיה
כל יום חמישי בשעה 11:00
ריקודי עם
מועדון
כל יום חמישי בשעה 12:15
ברידג'
מועדון

פעילויות מיוחדות

Branches Map Blocks