צוות המטפלים

צוות המטפלים המקצועי והמיומן של עמך מונה כ-400 מטפלים בפריסה ארצית

הצוות הינו רב-מקצועי (multidisciplinary staff) וכולל פסיכולוגים, עובדים סוציאליים, פסיכיאטרים ומטפלים בהבעה וביצירה. לחברי הצוות יש ניסיון עשיר ומומחיות רבה בפסיכותרפיה, בהדרכה מקצועית, בהכשרת מתמחים ובהנחיית הכשרות והשתלמויות לאנשי מקצוע. איכות הצוות ותחומי ההתמחות השונים מאפשרים לנו לתת מענה מיטבי למגוון מצבים, גם אלו המורכבים ביותר ולהיות מוכרים על ידי משרדי ממשלה לצורכי טיפול והכשרה.

הטיפול הנפשי ניתן באמצעות גישות וצורות טיפול מגוונות, לפי צורכי המטופלים ועשוי לשלב טיפולים דינמיים, טיפולים התנהגותיים–קוגניטיביים, טיפולים ממוקדים בטראומה, שיטות נרטיביות וטיפולים בהבעה ויצירה. הטיפול ניתן באופן פרטני, זוגי, משפחתי ו/או קבוצתי. המפגשים הטיפוליים מתקיימים במרכזי עמך ברחבי הארץ, בקליניקות  או בבתי המטופלים.

בקרב מטפלי עמך ניתן למצוא דוברי שפות זרות רבות, ביניהם אנגלית, רוסית, ספרדית, צרפתית, גרמנית, יידיש, הונגרית ועוד. גיוון זה מאפשר להתאים את שפת הטיפול לצרכי המטופל.

במהלך השנים הרבות בהם יש למטפלים בעמך את הזכות לטפל ולתמוך בניצולי שואה ובני משפחותיהם, הם צברו ידע רב וניסיון ייחודי. כעת, על בסיס מקצועי מוצק זה, המטפלים של עמך פונים לכלל האוכלוסייה ומציעים מעטפת טיפולית עבור אנשים שנחשפו לטראומה ולמתמודדים עם משברים ומעברים לאורך החיים.  

לאור המצוינות של צוות המטפלים של עמך, אנו מוכרים על ידי משרדי ממשלה שונים, ביניהם משרד האוצר, משרד הביטחון והמוסד לביטוח לאומי, לצורך מתן טיפול נפשי וכן מוכרים על ידי משרד הבריאות לצורכי התמחות בפסיכולוגיה קלינית.

הצוות הטיפולי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם  ולהעניק לכם את הטיפול הטוב ביותר