רחובות

כתובת: 
רח' הרצל 143, רחובות 7626602
טלפון: 
08-9467293
פקס: 
08-9474853
מנהלת אזורית ומנהלת מרכז רחובות: הגב' דפנה מיטרני דגן

טאבים אנכיים

דרכי הגעה

מרחק הליכה של מס' דקות מהתחנה המרכזית 

לוח הודעות

הודעות חשובות:
2/3/20 - בחירות לכנסת ה-23 - הסניף סגור
9/3/20- המועדון נסגר ב-16:00 - טענית אסתר
13/3/20 - עיונים במסורת - ספר יהושע - לא יתקיים
15/3/20 - חוג אומנות עם הדר לא יתקיים
17/3/20 - המועדון נסגר בשעה 14:00 - עקב ישיבת צוות
30-31/3/20 - לבדוק האם המועדון פעיל עקב נסיעה לאילת

11/3/20 - בשעה 10:30 - מסיבת פורים באולם סינקופה עם התקליטן אלעד גולדמן
מושמנים להגיע מחופשים - עלות השתתפות 120 ש"ח. היציאה מהמועדון

16/3/20 - יציאה לביה"ס החקלאי עינות
ביקור ומפגש עם תלמידים והופעת קבוצת התיאטרון.
המפגש כולל ארוחת צהריים. עלות השתתפות 30 ש"ח

18/3/20 - בשעה 11:00 - מפגש מועדון חשוב בנושא התנהגות במועדון - הנוכחות של כולם חשובה

22/3/20 - בשעה 11:00 פגישות אישיות עם עו"ד מלכה כוכב

24/3/20 - יום המעשים הטובים:
ארוחת בוקר עם תלמידי ביה"ס קציר ב'
12:00 - לומדים אנגלית בהנחיית תמי חיות ותלמידי ביה"ס קציר א'

25/3/20 - בשעה 10:00 - הרצאה מפי יו"ר עמך מר אריה ברנע - על משמעות השואה לחברה הישראלית

25/3/20 - בשעה 15:00 - מופע קסמים של תלמידים ואורית מביה"ס לקסמים - לא להחמיץ

26/3/20 - בשעה 11:20 - מפגש עם תלמידי כיתה ז' מבה"ס דה שליט

27/3/20 - בשעה 10:30 - מפגש ופעילות עם תלמידי כיתה ט' מביה"ס דה שליט

29-31/3/3 - טיול למלון מג'יק פלאס באילת
עלות השתתפות 1,300 ש"ח לזוג בחדר, 3 ארוחות ביום, מלון 5 כוכבים. הכל כלול!! היציאה מהתחנות מול השוק
המועדון סגור ביום זה

 

פעילויות קבועות

כל יום ראשון בין השעות 9:00-9:45
טאי צ'י
מועדון
בנחיית יובל שלו
כל יום ראשון בין השעות 10:00-11:30
קבוצה פתוחה
מועדון
בהנחיית תמי חיות
כל יום ראשון בשעה 11:30
לומדים ומשחקים שח
עם אליעזר וידמן
כל יום ראשון בשעה 13:15
חוג אומנות
מועדון
עם הדר מור יוסף
כל יום שני בין השעות 09:00-9:45
התעמלות בריאותית
מועדון
עם גלי טיקטין.
כל יום שני בין השעות 10:00-11:00
"אנו רוצים לשיר"
מועדון
עם ורה קלינג.
כל יום שני בין השעות 11:00-12:00
קבוצת תיאטרון
קבוצה סגורה
עם תמי ואורלי
כל יום שני בשעה 11:30
סיפור בהנאה
מועדון
עם שרה לרנר
כל יום שני בשעה 13:00
היסטוריה
בהנחיית אברהם מגן
כל יום שלישי בין השעות 9:30-10:00
לומדים תנ"ך 929
מועדון
עם טובה גז
כל יום שלישי בין השעות 10:45-11:45
יוגה
עם אנט 15 ש"ח לאורח
כל יום שלישי בין השעות 12:00-12:50
אנגלית
חדר קבוצות
עם תמי חיות
כל יום רביעי בשעה 9:00
קבוצת זיכרון 3
קבוצה סגורה
בהנחיית יוספה
כל יום רביעי בין השעות 11:15-12:30
קבוצת זיכרון 1
קבוצה סגורה
בהנחיית יוספה
כל יום רביעי מהשעה 12:30
פיזיותרפיה
עם ורדה נוסינוביץ
כל יום חמישי בין השעות 8:30-11:30
חוג ציור
חדר קבוצות
עם רותי לוז
כל יום חמישי בין השעות 09:00-10:00
צרפתית
מועדון
עם רחלי בניסטי
כל יום חמישי בין השעות 10:30-11:15
התעמלות בריאותית
מועדון
עם גלי טיקטין
כל יום חמישי בין השעות 11:45-13:00
קבוצת זיכרון 2
קבוצה סגורה
מנחה יוספה רינות
כל יום חמישי בשעה 11:15
מדברים יידיש
עם מוטי שרף
כל יום שישי בין השעות 9:00-12:30
בית פתוח
כל יום שישי בין השעות 9:00-10:30
חוג חריזה
עם ברוך ועירית כהן
כל יום שישי בין השעות 10:30-11:30
עיונים במסורת
עם ברוך גרינוולד
כל יום שישי בין השעות 10:30-11:30
"החיידר של עמך"
פרשת השבוע עם ברוך גרינוולד. מתקיים בכל יום שישי למעט יום שישי שבו מוקרן סרט

פעילויות מיוחדות

Branches Map Blocks