חזון עמך, תשפ"ג - 2023

עמותת עמך הינה ותהיה הגוף המוביל בישראל בהענקת תמיכה נפשית וחברתית לניצולי שואה, ותסייע באותם תחומים גם לבני דורות ההמשך.

בתקופה שבה הניצולים מתמעטים והולכים תעניק עמך טיפול מקצועי גם לאנשים נוספים הזקוקים לו.

עמך תפעל בדרך זו כדי לבטא את דבקותה בערכי המוסר האנושי ובערכים הלאומיים לפי מגילת העצמאות, בהתאם לחזונם של נביאי ישראל הקוראים לנו להציב מופת של צדק חברתי לעולם כולו ומתוך ראייתו של כבוד האדם גם כלקח שעלינו ללמוד מהשואה.

עמך תהווה גם מרכז של ידע והדרכה בתחומי עיסוקה.

עמך תתאפיין ברגישות, בחמלה וביושרה, במצוינות טיפולית ובאחריות לרווחתם של משתתפי הפעילות ושל הצוות.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.