יחד עם כל עם ישראל, ועם ידידינו ברחבי העולם, הוכינו בתדהמה כשאנשי החמאס פלשו לשטח המדינה וביצעו מעשי התעללות ורצח. יחד עם כל עם ישראל אנו עומדים מאחורי כוחות הביטחון מהיום הראשון למלחמה ועד סופה, ומקווים שנראה בקרוב את כל החטופים בריאים ושלמים – ושצה"ל יכה את האויב מכה ניצחת.

לאורך ימים לא-מעטים, ולפי הנחיות פיקוד העורף, נאלצנו לסגור חלק מהסניפים שלנו. אנו מקווים שנוכל להפעיל אותם בהיקף מלא, ודואגים הן לביטחונם של הניצולים והן לשלומם הנפשי.

בתקופה זו אנו מקיימים חלק גדול מהטיפולים מרחוק, באמצעות זום. אנו משתדלים לעמוד בכל המשימות למרות העובדה שחלק מאנשי הצוות נמצאים בשירות מילואים. לפעמים בני הזוג נמצאים בצבא, והנשים העובדות אצלנו מטפלות בילדיהן גם בשעות הבוקר.

גם בקהילה הפנימית שלנו קרו אסונות: בני משפחה של אנשי עמך נפלו בקרב ונרצחו. ליבנו עם כל המשפחות, בעמך ובמדינה כולה.

נוסף לכך אנו קולטים מאות מטופלים חדשים שמצוקתם נובעת מהאסון ומהמלחמה. אנשים אלה, בחלקם ניצולי שואה, מגיעים אלינו באמצעות קו חירום שפתחנו, המוסד לביטוח לאומי והקואליציה לטראומה, וכן דרך הרשות לזכויות ניצולי השואה.

עמך העמידה את שירותיה גם לטובתם של חטופים ששבו הביתה ולמען מפונים מהדרום ומהצפון.

נעשה כמיטב יכולתנו כדי לתרום את חלקנו למאמץ הלאומי והאנושי הנדרש בתקופה מיוחדת זו.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.