דבר היו"ר

עמותת עמך פועלת בישראל מאז 1987, השנה שבה יזמו את הקמתו ניצולי השואה מנפרד קלפטר – היושב-ראש הראשון, פרופ' חיים דסברג, ד"ר נתן דורסט ונח פלוג.  קיבלנו על עצמנו את המשימה שהיא "הסמן הימני" של כל המשימות המוסריות בדורנו: הושטת סיוע לניצולי השואה החיים בינינו, עד 120.

ארגונים ויחידים רבים משתדלים לתמוך בניצולים. בתוך מועדון מכובד זה יש לעמך ייחוד: רק אנחנו מתמחים ברמה המקצועית ביותר בסיוע בתחום הרגשי בחיי הניצולים, שהוא שנפגע מהשואה יותר מכל מרכיב אחר. רק אנחנו מושיטים לניצולים שירותים מגוונים: טיפול נפשי, מועדונים חברתיים-שיקומיים וביקורים קבועים של מתנדבים. רק אנחנו מפעילים סניפים ושלוחות בכל רחבי הארץ.העובדים והמתנדבים בעמך מושיטים סיוע גם לבני משפחותיהם של הניצולים, וכן לקבוצות אוכלוסייה נוספות שמומחיותם של מטפלינו יכולה להועיל להן. בחזוננו אנו רואים חברה צודקת ומלאת חמלה, ואנו משתדלים לתרום לקידומו של רעיון גדול זה.

כדי לתרום לרווחתם הנפשית של אנשים, שמעבר למעגל הניצולים ומשפחותיהם, יזמנו את הקמתה של עמותת בנפשנו שנוסדה ב-2021. עמותה זו פועלת כדי להושיט סיוע לאנשים הזקוקים לו על רקע של משבר לאומי או אישי, תוך מתן עדיפות למשתייכים לקבוצות מוחלשות בחברה.

כבני אדם אנושיים, כיהודים וכישראלים נוסיף לתמוך בניצולי השואה. במידה הצנועה שבה אנו מבינים לליבם אנו חשים שכאבם – כאבנו, ומילוי צרכיהם הנפשיים והחברתיים הוא חובתנו. ניצולים יקרים, אנחנו מחבקים את כולכם.

בברכה,
אריה ברנע
יושב-ראשx
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.